Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. jaanuar 2021
Kuulutus aegub: 3. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma Põhja-Eesti regiooni meeskonda tehnikut, kelle tööülesanneteks on:

  • CAT tehnika remontimine Sauel asuvas töökojas (tehnika hooldus, remont, diagnostika jne)

  • välimehaaniku töö kliendi juures kohapeal (mobiilne töökoda)

  • Caterpillar seadmete kohta informatsiooni läbitöötamine ning teadmiste rakendamine töös

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • teadmisi rasketehnika remondist ja hooldusest

  • sarnasel ametikohal töötamise kogemust vähemalt 2 a

  • head eesti keele oskust

  • tehnilisest inglise keelest arusaamist

  • arvutioskust

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

  • kohusetunnet ja tähtaegadest kinnipidamist

Avesco OÜ pakub omalt poolt vastutusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd sõbralikus ja professionaalses meeskonnas, kaasaegseid töötingimusi, tööle vastavat palka ning arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis.

Tööpakkumise number
#681440

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2021
Tehnik Tehnik

Avesco OÜ

Avesco OÜ on aastast 1993 tegutsev rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, mis tarnib Eestisse oma ala juhtiva tootja Caterpillari (www.cat.com) ehitus-, teedeehitus-, põllumajandus- ja kaevandusmasinaid ning jõuseadmeid. Pakume Cat seadmetele hooldus- ja remonditeenuseid ning originaalvaruosi. Samuti on Avesco Balti riikides Metso kivipurustus- ja karjääritehnika edasimüüjaks.

Ettevõtte omanikuks on Avesco AG Šveitsis, mis kuulub enam kui 150 aastase ajalooga Ammanni kontserni. Avesco OÜ peahoone asub Sauel, Pärnu mnt ääres. Samuti asub hooldekeskus Tartus. Tänaseks on Avesco OÜ meeskonnas 35 töötajat. Ettevõtte kasutuses on 11 hooldeautot ja 2 diagnostikabussi, millega kaetakse kogu Eesti.”

Vaata rohkem

Tehnik
Tehnik