Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66786

Tehnik- eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hinnapakkumiste koostamine ja kaitsmine Tellija ees
  • Tellijale suunatud lisa- ja muutustööde kalkulatsioonide koostamine ja kaitsmine Tellija ees
  • Efektiivseimate projekteerimislahenduste otsimine ja nende realiseerimine
  • Ehitusprojekti realiseerimisprotsessi planeerimine vastavalt ettevõtte standardile (üldgraafik, hankeplaan, töövõtuprogramm)
  • Kasutatavate ehitustehnoloogiate planeerimine, nende omavahelise kokkusobivuse analüüs
  • Suhtlemine Kliendi, Tellija, alltöövõtjate, hankijate ja projekteerijate esindajaga, nendega töönõupidamiste korraldamine ja dokumenteerimine, kirjavahetuse pidamine
  • Alltöövõtu- ja materjalide hankekonkursside korraldamine, pakkumiste menetlemine, valik ja dokumenteerimine vastavalt ettevõtte standardile
  • Alltöövõtu-ja tarnelepingute sõlmimine ettevõtte poolt antud volituste piires, sõlmitud lepingute täitmise kontroll
  • Püstitatud eesmärkeelarve jälgimine ja täitmine
  • Alltöövõtjate ja projekteerijate töö koordineerimine, juhtimine, Lepingute alusel teostatavate tööde mahu, ajagraafiku ja kvaliteedi jooksev kontroll, ülevaatuste perioodiline teostamine ja dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • erialane praktiline kogemus vähemalt 2 aastat
  • ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine 1 aasta jooksul
  • vene, soome, soovitavalt inglise või saksa keele oskus suhtlemistasandil
  • arvutiprogrammide Word, Excel, AutoCAD oskus
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Head ja ühtset meeskonda

Tööpakkumise number
#66786