Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521718

Tehingute valdkonna JURIST/ADVOKAAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide nõustamine ja esindamine lepingulistes ja äriõiguslikes küsimustes, eelkõige tehingute tegemisel
  • Tehingudokumentide (M&A, kinnisvara, kaubandus ja vahendus, üldine äri- ja lepinguõigus) koostamine
  • Esindamine läbirääkimistel
  • Muude advokatuuriseaduses ettenähtud advokaadi ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt 5-aastane töökogemus juriidilisel ametikohal
  • Sa oled Eesti Advokatuuri liige või soovid selleks lähiajal saada
  • Sul on hea strateegiline, äriline ja juriidiline mõtlemine
  • Oled kiire, täpne, algatusvõimeline, suure pingetaluvusega ja hea suhtlusoskusega
  • Oled orienteeritud tulemuste saavutamisele ja tunned sügavat huvi õiguse rakendamise vastu
  • Soovid end professionaalselt arendada sooviga saada oma valdkonnas Eesti juhtivaks spetsialistiks
  • Valdad tööks vajalikul tasemel eesti ja inglise keelt

Kasuks tuleb
  • Õppimis- või töötamiskogemus välisriigis või rahvusvahelises ettevõttes
  • Teaduskraad (LL.M, Ph.D), täiendav kõrgharidus või sellega võrreldav töökogemus mõnes muus valdkonnas (finants-, ehitus-, IT-, keskkonna-, meditsiini-, vms erialal)
  • Täiendavate võõrkeelte (vene, saksa, prantsuse, soome jne) oskus
  • Huvialad ja sotsiaalne elu ka väljaspool õigusmaailma

  • Liigse bürokraatiata meeldivat töökeskkonda, mis toetab advokaatide pidevat
professionaalset ja isiklikku arengut
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Võimalust keskenduda töö sisule ja kvaliteedile, mitte kvantiteedile
  • Motiveerivat töötasu ja kompensatsioonipaketti
  • Paindlikku töögraafikut
  • Võimalust osaleda uuendusliku büroo ja oma valdkonna ülesehitamises

Tööpakkumise number
#521718

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. märts 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018

Advokaadibüroo NOVE on spetsialiseerunud keerukamate majandusalaste vaidluste lahendamisele nii kohtueelses kui kohtumenetluses peamiselt järgmistes valdkondades:
-ühinguõigus (aktsionäride, osanike, juhtorganite vahelised suhted, ühinemised- ülevõtmised),
-kinnisvara ja ehitus,
-kindlustusõigus,
-võlaõigus,
-pankroti- ja täitemenetlus.

Vaata rohkem