Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61418

Tehasetööline

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht asub Soomes Helsingi lähipiirkonnas.

Töö seisneb elektrimootorite mähiste kokkupanemisega seotud erinevate ülesannete täitmises.

Ootused kandidaadile

  • sobiv kandidaat on naisterahvas, kes on valmis tegema füüsilist tööd;
  • eelduseks kohusetunne ja korrektsus ning ausus ja töökus;
  • kasuks tuleb soome keele oskus;

Ettevõte pakub

  • head töökeskkonda ja lugupidavat suhtumist töötajatesse;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • elamine korraldatud tööandja korteris;

Lisainfo

Registreeri ennast intervjuule kohe!

Tööpakkumise number
#61418