Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687118

Tehases toodetud puitmajade ja fassaadielementide püstitaja

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tehases toodetud fassaadielementide paigaldus Norras

  • Tehases toodetud elementmajade paigaldus Norras

  • Puitmajade välitööd (katused, fassaad, rõdud, terrassid jne)

  • Puitmajade sisetööd (kipsplaat, laudis, parkett, uksed, liistud, trepid jne)

Ootused kandidaadile

  • Puitmajade ehitamise kogemus Norras, Rootsis
  • Ehitusalane kogemus, jooniste lugemisoskus
  • Valmisolek ja võimalus töötada välismaal
  • Töökus, pingetaluvus ja professionaalsus
  • Kohusetundlikus, korrektsus
  • Eesti keele oskus

Kasuks tuleb:

  • Fassaadielementide paigaldamise kogemus
  • Juhilubad (B-kat) olemasolu
  • Inglise või norra keele oskus

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd Norras ja Rootsis
  • Motiveerivat töötasu (Norra tunnitasu)
  • Reisikulude ja majutuse tasumist
  • Töövahendeid (tööriistad, tööriided, tööauto jne)
  • Töökindlust ja Norra sotsiaalseid tagatisi.
  • Töögraafik: neli nädalat tööl, kaks nädalat kodus

Tööpakkumise number
#687118