Värsked tööpakkumised

Tehase TIG keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102479

Tööpakkumise number

102479

Töö kirjeldus

Töökoht röhu alla paakide ja torude TIG keevitus kogemusega keevitajale. Pöhi keevitusmaterjalid roostevaba- ja happekindelroostevaba teras. Töö Tuusulas ~ 20-30 km Helsingi sadamastest.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus Tig keevitusest, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. Kasuks tuleb keevitus sertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisus kaardi olemas olu. NB! Tehases keevitatakse kohapeal proovitöö ja saadakse enne tööle asumist USA standarditele vastav sertifikaat. Soome keele oskus suhtus tasandil vajalik. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamis vöimalus. .

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalöide ~ paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused. Samuti palga soov.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. mai 2007
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2007

Barona Eesti OÜ
Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.