Värsked tööpakkumised

Tehase MIG/MAG, TIG, MMA keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93739

Tööpakkumise number

93739

Töö kirjeldus

Töökoht MIG/MAG, TIG, MMA metallkonstruktsioone valmistateva tehase kogemusega keevitajale. Töö kesk- ja Löuna Soome masinaehitustehastes.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus metallkonstruktsioone valmistatevas tehastes, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. Kasuks tuleb keevitus sertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisus kaardi olemas olu. Kasuks tuleb Soome keele oskus. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamis vöimalus. .

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalöide ~ paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2007
Brutopalk:
Alates 170 kuni 230 EEK tunnis

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.