Värsked tööpakkumised

Tehase MIG/MAG, koostaja-keevitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116125

Tööpakkumise number

116125

Töö kirjeldus

Töökoht metallkonstruktsioone valmistava tehase kogemusega MIG/MAG keevitajale. Töö kesk- ja Löuna Soome masinaehitustehastes.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik töökogemus metallkonstruktsioone valmistatevas tehastes, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. Vajalik töökogemus täidistraadiga ja kasuks tuleb räbustikeevitusroboti kogemus. Kasuks tuleb keevitus sertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisus kaardi olemas olu. Kasuks tuleb Soome keele oskus. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamis vöimalus. .

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalöide ~ paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 170 kuni 230 EEK tunnis

Barona Eesti OÜ Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse.