Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127999

Tehase MIG/MAG, koostaja-keevitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht metallkonstruktsioone valmistava tehase kogemusega MIG/MAG keevitajale. Töö kesk- ja Löuna Soome masinaehitustehastes.

Ootused kandidaadile

Vajalik töökogemus metallkonstruktsioone valmistatevas tehastes, keevitus- ja tööjooniste lugemisoskus. Vajalik töökogemus täidistraadiga ja kasuks tuleb räbustikeevitusroboti kogemus. Kasuks tuleb keevitussertifikaatide, tuletöökaardi ja tööturvalisuskaardi olemasolu, soome keele oskus. Tööle käimist kergendab isikliku auto kasutamisvöimalus. .

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV-s kindlasti tuua välja eelnevad töökohad, konstruktsioonide kirjeldused, materjalide paksused, keevitusprotsessid, millega keevitasite. Samuti eri materjalide keevitusoskused ja teiste metallitööde oskused.

Tööpakkumise number
#127999