Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27597

Tehase juhataja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ülesandeks on tootmise planeerimine, järelvalve ja arendamine. Lisaks tööprotsessi koordineerimisele ja tellimuste õigeaegse täitmise eest vastutamisele tegeleb juhataja ka kvaliteedisüsteemi edasiarendamise, toomisaruannete koostamise, hinnasüsteemi arendamise ning uute klientide leidmisega Baltikumis ja Skandinaavias.

Ootused kandidaadile

  • Sobival kandidaadil on varasem edukas juhtimiskogemus, kõrgharidus (elektri, elektroonika või telekommunikatsiooni alal) ja hea saksa või/ja inglise keele oskus.
Kasuks tuleb ISO standardi nõuete tundmine, turunduse ja kliendisuhtluse kogemus ning soome keele oskus.

  • Kandideerima ootame initsiatiivikaid, koostöövalmis, õpi- ja otsustusvõimelisi, kvaliteedile ja tulemusele orienteeritud inimesi.

Ettevõte pakub eneseteostust arenevas ettevõttes, koolitust Saksamaal ning konkurentsivõimelist töötasu, vajadusel ka abi elukoha soetamisel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV, MOTIVATSIOONIKIRI koos PALGASOOVIGA konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ, email: cv@areserv.ee
märgusõnaga: BALTI TRAFO"

Tööpakkumise number
#27597