https://www.cvkeskus.ee/103232

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevusvaldkonna personalijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103232

Tööpakkumise number

103232

Töö kirjeldus

Tööülesanded on tegevusvaldkonna juhtide toetamine ja nõustamine personaliküsimustes, töötajate valik ja värbamine, koolituste planeerimine ja organiseerimine; nõustamine tööõigusalastes küsimustes; osalemine ettevõtte ja tegevusvaldkonna personalialaste süsteemide ja põhimõtete väljatöötamises ning juurutamises ning osalemine tegevusvaldkonna juhtrühma töös.


Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on kõrgharidus ning vähemalt 2-aastane personalivaldkonnas töötamise kogemus, omad kogemusi töötajate professionaalsel värbamisel ja valikul, orienteerud hästi tööalaseid suhteid reguleerivates õigusaktides, omad teadmisi töötajate koolitusest ning töötasusüsteemidest, oled võimeline suhtlema inglise ja vene keeles, oled kohusetundlik, algatusvõimeline, hea meeskonnatöötaja, avatud ja positiivse ellusuhtumisega, siis ehk oled Sina ABB meeskonnast puuduolev liige?


Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, koolitus- ja eneseteostusvõimalusi, järjepidevust ja mitmeid soodustusi


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Talent-Forum on personaliteenuseid osutava ettevõtte OÜ Varumeesteeninduse eraldiseisev kaubamärk, millise eesmärgiks on osutada personaliotsingu teenust, pakkudes Teile parimaid personalilahendusi lähtudes vajadustest ja eelistustest ning tööturul valitsevast olukorrast.

Meie kliendiks on ABB AS mis kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, teenindades infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes, ligikaudu 100 riigis, töötab 108 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a. Tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti enam kui 800 inimest.