Värsked tööpakkumised

Tegevusterapeut

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436713

Tööpakkumise number

436713

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus ootab oma kollektiivi ja rehabilitatsioonimeeskonda TEGEVUSTERAPEUTI.
Tööülesanded:
- Rehabilitatsioonivajaduse hindamine ja rehabilitatsiooni planeerimine; rehabilitatsiooniprotsessis osalemise juhendamine ja võrgustikutöö; rehabilitatsiooni tulemuste hindamine.
- Laste tegevusvõime hindamine, hindamistulemuste analüüsimine, igapäevaelu oskuste õpetamine ja harjutamine, inimese füüsilise ja psüühilise seisundi mõjutamine eesmärgipäraselt valitud tegevuste kaudu, et aidata saavutada parimat võimalikku toimetulekutaset igapäevaelus vajalike tegevuste sooritamisel.
- Laste tegevusteraapia vajaduse väljaselgitamine, planeerimine ja tegevusteraapia läbiviimine vastavalt vajadusele kas individuaalselt- või rühmatööna.
- Tegevusterapeutiliste sekkumisviiside ja meetodite valimine ja läbiviimine ning tegevusvõimet toetavate keskkonnakohanduste planeerimine ja soovitamine.
- Erialane nõustamine individuaalselt, grupis või perele.
- Info jagamine lapse tervisliku seisundi ja olukorra kohta teistele teenust osutavatele meeskonnaliikmetele.

Nõudmised kandidaadile

Ootame loovat ja meeskonnatööle ning lastele pühendunud inimest. Kvalifikatsiooninõuded:
Kutseseaduse alusel antud tegevusterapeudi kutse, riiklikult tunnustatud kõrgharidus tegevusteraapias või sellele vastav kvalifikatsioon;
Eesti keele oskus kõrgtasemel. Kasuks tuleb vene keele oskus ja erialase töö kogemust laste ja noorukitega.

Pakume tänapäevaseid arenemis-, enesetäiendamis- ja töötamistingimusi looduskaunis kohas.
Kui Sa oled väljakutseid ja uuendusi otsiv ning innovaatiline inimene, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.

Võtame ühendust vaid väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.