Tegevusterapeut
Tööpakkumise number #686731
Veebipõhine värbamine

2
Käo Tugikeskus
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 9. veebruar 2021
Kuulutus aegub:11. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk:

-Tegevusteraapiate planeerimine ja läbi viimine

-Teenust puudutavate kokkuvõtete ja aruannete täitmine

-Koostöö teenusekasutaja lähivõrgustikuga

Ootused kandidaadile

- Hooliv suhtumine ja kohusetundlikkus

- Riiklikult tunnustatud kõrgharidus tegevusteraapia erialal või sellele vastav kvalifikatsioon

- Arenguvõimalustega põnevat, tähendusrikast ja mitmekesist tööd ning erinevaid teraapiavahendeid

- Ühtehoidvat meeskonda

- Tervisepäevasid ja pikka põhipuhkust (42 päeva)

- Meeskonnatööd teiste erialaspetsialistidega

- Koolitusvõimalusi

- Paindlikku tööaega

-0,4 koormust (2 tööpäeva nädalas)

Tööpakkumise number
#686731

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. märts 2021
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2021
Tegevusterapeut Tegevusterapeut

Käo Tugikeskus on loodud 1996. a. eesmärgiga pakkuda sotsiaalteenuseid loovas ja turvalises keskkonnas raske ja sügava intellekti- ning liitpuudega lastele ning täiskasvanutele nende parima võimaliku eneseteostuse saavutamiseks.

Käo Tugikeskus on Eestis ainulaadne, sest meie keskuses on teenusekasutajatele loodud nende erilistele vajadustele vastavad võimalused saada terviklikult nii sotsiaalhoolekande kui ka haridusteenust koostöös Käo Põhikooliga. Teenuste planeerimisel ja osutamisel püüame arvestada iga inimese vajadustega, luues igale teenusekasutajatele tingimused nende ea- ja võimetekohaseks arenguks.

Vaata rohkem