Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338144

Tegevusterapeut

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusteraapia meetodite rakendamine

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus
eesti ja vene keele oskus
arvutioskus

Ettevõte pakub

Korralike töötingimusi ja töötasu

Tööpakkumise number
#338144

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2014

SA Ida-Viru Keskhaigla on Ida-Virumaa suurim haigla, mille koosseisus on kirurgia- ja sisekliinik ning kaheksa meditsiinilist teenistust. Haigla teenindab 170 000 elanikuga piirkonda ning annab tööd ligi 1000-le töötajale.

Vaata rohkem