Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #749817

TEGEVUSJUHENDAJA Vääna-Viti Kodusse

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meil elab 12 psüühilise erivajadusega inimest, kes vajavad hooldust ja abi igapäevategevustes.

Töötasu: alates 1100 € kuus (bruto)

Tööaeg: E-P, graafiku alusel. Päevasel ajal 2 töötajat.

Töö asukoht: Aiba tee 8, Viti küla, Harku vald, bussipeatus Viti

Tallinnast saab tulla bussidega nr 108, 122, 128, mis väljuvad Balti jaamast ja lähevad läbi Vabaduse väljaku. Buss 108 läheb ka läbi Mustamäe.

Lisainfo tööpäeviti telefonil: 5331 5046 (Inge)

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt keskharidus

- arvuti kasutamise oskus;

- eesti keele oskus.

Oled hooliv ja kohusetundlik.

Ettevõte pakub

Meie pakume: ​
- lisapuhkust,

- koolitusi,

- ööbimisvõimalust;

- toetavat töökeskkonda ja töökaaslasi.

Tööpakkumise number
#749817

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem