Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630935

TEGEVUSJUHENDAJA Uuemõisa Kodusse

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendajana juhendad, toetad ja vajadusel abistad meie juures elavaid inimesi igapäevategevustes (tubade koristamine, pesu pesemine, töötegevused, hügieenitoimingud, mähkemete vahetamine jne), suhtled kliendi lähedastega. Tööd tehes tagad ühtlasi sõbraliku ja turvalise õhkkonna.​

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on keskharidus ning eelnev töökogemus erivajadustega inimestega, hooldustöötajana või soov välja õppida; arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ning eesti keele oskus; oled inimesena empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, samuti hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.​

Ettevõte pakub

Meie pakume: ​
- graafikujärgset tööd 12 tunnistes vahetustes  (8 - 20 ja 20 - 8) ​
- hubast töökeskkonda, toetavat tiimi ning väljaõpet ja täiendkoolitusi;​
- 7 päeva lisapuhkust; ​
- vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.​

Töö asukoht Uuemõisa alevik Haapsalu linn Läänemaa.

Helista ja küsi lisa: 5855 9934 Merle Mäesalu ​

Oled oodatud ka vabatahtlikuks!

Tööpakkumise number
#630935

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2019

AS Hoolekandeteenused on 100% riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Täna osutame teenust ca 2400 erivajadusega inimesele 25 üksuses üle Eesti ja pakume tööd ligi 1000-le töötajale. Viimaste aastate jooksul oleme loonud uued elutingimused enam kui 500 inimesele. Edasi on plaanis ümber kujundada veel üle 1000 teenusekoha, mis hõlmavad nii ööpäevast erihoolekandeteenust kui ka uusi teenuseliike tegevuskeskustes.

Meie teenuseportfelli moodustavad erihoolekandeteenused psüühiliste erivajadustega täiskasvanutele ja lastele ning üldhooldusteenus eakatele.

Vaata rohkem