Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630792

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Erivajadustega inimeste juhendamine, õpetamine, abistamine töötegevustes (teenus- ja allhanketööd);
- tellimuste ja teenuste kvaliteetse ning tähtaegse täitmise tagamine;
- töövaldkonda puudutava dokumentatsiooni ja andmebaaside koostamine, täitmine ja haldamine;
- koostööpartnerite ja erivajadustega inimeste nõustamine ja abistamine töötamisega seotud asjaajamise korraldamisel, probleemkohtade lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

- omad keskharidust ja lisaks oled läbinud tegevusjuhendaja 260 h koolituse või 120 h tugiisiku koolitus;
- või omad kõrgharidust või kutseharidust sotsiaaltöös, eripedagoogikas, sotsiaalpedagoogikas, psühholoogias või vaimse tervise õenduses;
- omad vähemalt 1 aasta töökogemust erihoolekandeteenuse osutamisel tegevusjuhendajana, soovitavalt psüühilise erivajadusega inimeste tööle aitamisel või rehabilitatsioonimeeskonna liikmena või vaimse tervise õena või kaitstud töö spetsialistina;
- soovituslikult mõne käelise tegevuse oskus;
- arvutioskus;
- omad soovituslikult B-kategooria juhiluba;
- hea juhendamisoskus, koostöövõime, kohusetunne ja soov võtta vastutust, ausus, sõbralikkus, hoolivus ja uuendusmeelsus.

- töösuhet kaasaegses ja sotsiaalvaldkonda arendavas ettevõttes;
- töötajat toetavat motivatsioonipaketti, ühisüritusi, erialaseid täiendkoolitusi, mitmekülgset ja huvitavat tööd.

Lisainfo telefonil 5322 6818 (Karmen Paimla) või 5919 5929 (Krista Emajõe).

Lisainfo

Tööpakkumise number
#630792

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2019

Hea Hoog SA alustas oma tegevust 2010 aastal eesmärgiga luua ja vahendada töövõimalusi erivajadustega inimestele. Tänasel päeval pakume ettevõtete ja meie töökeskuste kaudu tööd ligi 600 inimesele üle Eesti.

Vaata rohkem