TEGEVUSJUHENDAJA Tallinna teenusüksustesse

HOOLEKANDETEENUSED AS

Tööpakkumise number

570710

HOOLEKANDETEENUSED AS TEGEVUSJUHENDAJA Tallinna teenusüksustesse

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendajana juhendad, toetad ja abistad meie juures elavaid inimesi igapäevategevustes (hommikusöögi valmistamine, tubade koristamine, pesu pesemine, töötegevused, hügieenitoimingud jne), suhtled ka kliendi lähedastega. Tööd tehes tagad ühtlasi sõbraliku ja turvalise õhkkonna.
NB! Töökoht asub Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on keskharidus ning eelnev töökogemus erivajadustega inimestega, hooldustöötaja töökogemus või soov välja õppida; arvuti kasutamise oskus vähemalt algtasemel ning eesti keele oskus; oled inimesena empaatiline, tasakaalukas, järjepidev ja kohusetundlik, samuti aktiivne, hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.

Ettevõte pakub

Meie pakume:
graafikujärgset tööd 12 h vahetustes  (8:00-20:00; 20.00-8:00)
toetavat töökeskkonda ja tiimi; väljaõpet ja täiendkoolitusi;
7 päevast lisapuhkust;
vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi elusündmustel;

Asukoht:
Eesti
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 850 EUR kuus
Soovin kandideerida

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad.

Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Meie eesmärk on töötada paindlikult, tõhusalt, tulemustele orienteeritult. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie edumeelse ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöö kaudu või osaledes erinevates arendusprojektides. Meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa!

Vaatan ettevõtte profiili