https://www.cvkeskus.ee/634439

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #634439

TEGEVUSJUHENDAJA lastele Rakvere Lille Kodus

Firma nimi peidetud
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendajana toetad laste ja noorte arengut, juhendad ja vajadusel abistad lapsi igapäevategevustes (hommikusöögi valmistamine, tubade koristamine, pesu pesemine, hügieenitoimingud jne) ja huvitegevustes, suhtled ka nende lähedastega. Tööd tehes tagad ühtlasi sõbraliku ja turvalise õhkkonna.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kõrgharidust pedagoogikas, sotsiaaltöös, psühholoogias, lastekaitses, eripedagoogikas, sotsiaalpedagoogikas, kasvatusteadustes, meditsiinis vms valdkonnas või vähemalt kaheaastane lastega töötamise kogemus; oled inimesena empaatiline, tasakaalukas ja kohusetundlik, hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.​


Ettevõte pakub

Meie pakume: ​

  • graafikujärgset tööd (8:00- 20:00 ja 20.00 - 8:00)
  • toetavat töökeskkonda ja tiimi ning väljaõpet ja täiendkoolitusi;​
  • 7 päevast lisapuhkust; ​
  • vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.​


Tööpakkumise number
#634439

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2020

Firma nimi peidetud

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad.

Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Meie eesmärk on töötada paindlikult, tõhusalt, tulemustele orienteeritult. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie edumeelse ja sõbraliku tiimiga. Meie juures saad end teostada igapäevatöö kaudu või osaledes erinevates arendusprojektides. Meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa!

Vaata rohkem