Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641191

Tegevusjuhendaja

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Läänemaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 850 - 900 €/kuus
Kuulutus sisestati: 20. veebruar 2020
Kuulutus aegub: 4. märts 2020

Töö kirjeldus

- Erivajadustega inimestega koos töötamine, vajadusel nende juhendamine, õpetamine ja abistamine töötegevustes (teenus- ja allhanketööd);
- tellimuste ja teenuste kvaliteetse ning tähtaegse täitmise tagamine;
- töövaldkonda puudutava dokumentatsiooni ja andmebaaside koostamine, täitmine ja haldamine;
- koostööpartnerite ja erivajadustega inimeste nõustamine ja abistamine töötamisega seotud asjaajamise korraldamisel, probleemkohtade lahendamine.

Ootused kandidaadile

- omad sotsiaaltöö alast kõrgharidust või oled läbinud tegevusjuhendaja 260h koolituse;
- omad eelnevat töökogemust töötamisel psüühilise erivajadustega inimestega;
- mõne käelise tegevuse oskus;
- arvutioskus;
- omad soovituslikult B-kategooria juhiluba;
- hea juhendamisoskus, koostöövõime, kohusetunne ja soov võtta vastutust, ausus, sõbralikkus, hoolivus ja uuendusmeelsus.

- töösuhet kaasaegses ja sotsiaalvaldkonda arendavas ettevõttes;
- töötajat toetavat motivatsioonipaketti, ühisüritusi, erialaseid täiendkoolitusi, mitmekülgset ja huvitavat tööd.

Lisainfo telefonil 5919 5929 või 5322 6818.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#641191

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2020
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2020

Hea Hoog SA alustas oma tegevust 2010 aastal eesmärgiga luua ja vahendada töövõimalusi erivajadustega inimestele. Tänasel päeval pakume ettevõtete ja meie töökeskuste kaudu tööd ligi 600 inimesele üle Eesti.

Vaata rohkem