https://www.cvkeskus.ee/605933

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevusjuhendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605933

Tööpakkumise number

605933

Töö kirjeldus

Tegevusjuhendaja tööks on abi osutamine sügava liitpuudega või psüühikahäirega klientide (sh päeva- ja nädalahoiuteenuse) igapäevaelu korraldamisel, nende juhendamine, suunamine ning abistamine igapäevaste toimingute juures (sh hügieenitoimingud). Ta suhtleb kliendi lähedastega, aitab korraldada huvi- ja töötegevusi, tagab kliendile turvalise ja sõbraliku elukeskkonna ning on tugiisikuks.


Nõudmised kandidaadile

Nõutav vähemalt keskharidus ja valmisolek tegevusjuhendaja koolituse läbimiseks (Tegevusjuhendaja või hooldaja kutse või sotsiaaltöö kõrgharidus on eeliseks)
Arvutioskus tavakasutaja tasemel
Eeldame, et kandidaat on hea suhtleja, tasakaalukas, otsustus- ja vastutusvõimeline, nõudlik, järjepidev ning hea meeskonnatöötaja ning tal puudub kehtiv kriminaalkaristus.
Kasuks tuleb inimeste füüsiliste, psüühiliste ja sotsiaalsete vajaduste tundmine, eelnev elu- või töökogemus erivajadustega inimestega või hooldajana.


Ettevõte pakub

~270 vaba päeva aastas!
Tööd 30 kliendiga üksuses
Toredat kollektiivi, ühisüritusi, väljaõpet ja koolitusi,
kaasaegseid abivahendeid ja töökeskkonda,
vahetustega tööd (24 või 12 tundi) graafiku alusel,
30- päevast puhkust ja puhkuselt naasmisel rahalist motivaatoritLisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV märksõnaga "TEGEVUSJUHENDAJA" või helista telefonil 55519763 (Kätlin Lanno, personalitöötaja).
Tööle asumine ASAP
NB! OOTAME KA VABATAHTLIKKE JA PRAKTIKANTE!


Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või praktika (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 750 kuni 850 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Sihtasutus Koeru Hooldekeskus pakub üldhooldus- , erihoolekande- ja õendusabiteenuseid kokku rohkem kui 200-le kliendile. Hooldekeskus asub Koeru alevikus Järvamaal ( 26 km Paidest, 38 km Jõgevalt, 13 km Rakkest, 50 km Põltsamaalt ja Rakverest) paiknedes ühtses kõrghaljastusega ümbritsetud hoonekompleksis. Majas töötavad kohvik ja söökla, toimuvad erinevad üritused ja kontserdid, kus töötajad koos klientidega osaleda saavad. Igapäevatöös panustame kvaliteetsele hoolekande- ja meditsiiniteenuste osutamisele, lähtudes oma klientide heaolust ja vajadustest.