Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64230

Tegevuse koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhitööülesandeks on tarkvarapiraatluse vastase teadvustustegevuse
korraldamine Eestis, hõlmates endas seminaride ja kampaaniate korraldamist,
koostöö korraldamist kohalike IT-ettevõtete ja riigiasutustega,
tarkvara õiguskaitsega seotud menetlustoimingutes osalemist,
meediasuhtluse korraldamist tarkvara ja autoriõiguse kaitse küsimustes,
samuti organisatsiooni igapäevaste majandamisküsimuste korraldamist.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust (eelistatult õiguse, majanduse või IT valdkonnas) või selle omandamist
  • korrektsust, kohusetunnet, loovat mõtlemist, otsustus- ja vastutusvõimet, oskust tegevusi koordineerida
  • esinemise julgust ja head kõneoskust
  • soovi tegeleda tarkvara õiguskaitse korraldamisega
  • head suhtlemise ja arvutikasutamise (Microsoft Office) oskust
  • võimet iseseisvalt tööd korraldada ja oskust oma aega planeerida
  • eesti keele valdamist ja head inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb:
  • kodukontori võimaluse olemasolu
  • B-kategooria juhiloa ja isikliku sõiduauto olemasolu
  • vene keele oskus suhtlemistasandil
  • orienteerumine tarkvaralitsentsides
  • orienteerumine seadusandluses, eriti autoriõigust puudutavas õigusnormistikus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • enesetäienduse ja –teostamise võimalust
  • paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#64230