Värsked tööpakkumised

Tegevusala juhataja (arst/hambaarst)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192884

Tööpakkumise number

192884

Töö kirjeldus

MediradiX otsib enda kollektiivi positiivse suhtumisega usinat tegevusala juhatajat. Töö koosneb muuhulgas kontakteerumisest meie tulevaste töötegijatega ja koostööpartneritega, lisaks ka suurte erialaste koolituste organiseerimisest ja individuaalsetest erialastest koolitustest. Soovi korral pakume võimalust töötada osalise tööajaga arstina/hambaarstina.

Töö kirjeldus:
Erialaste koolituste korraldamine
Tegevusala kliendibaasi haldamine
Klientidega aktiivne kontakteerumine
Pakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

  • Arsti või hambaarsti kutse
  • Algatus- ja otsustusvõimelisus
  • Hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • Süsteemsus ja täpsus
  • Klientide sõbralik, viiskas ja kõrgetasemeline teenindamine
  • Soome keele oskuse arvestame plussiks, aga mitte kohustuslikuks

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset ja sõbraliku töökeskkonda
  • Arenemisvõimalusi koos ettevõttega
  • Enesetäiendamis- ja koolitusvõimalusi
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Väga paindlikku töögraafikut
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
17. märts 2010

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid.