Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298102

Tegevjuht-Vanemadministraator (aastaringne)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sõrve Külastuskeskuse igapäevase töö tulemuslik juhtimine ja korraldamine;
  • Müügitegevuste juhtimine ja koordineerimine ja tellimuste vastuvõtmine;
  • Partnerlussuhete jätkusuutlik hoidmine ja arendamine;
  • Lisateenuste müügi juhtimine ja koordineerimine;
  • Meeskonna juhtimine, graafikute koostamine;
  • Vajadusel igapäevane administraatori töö.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (või rakenduslik kõrgharidus/kutseharidus);
  • Väga hea eesti- ja inglise keele oskus (kasuks tuleb vene keele oskus);
  • Aktiivne, initsiatiivikas, korrektne, tulemustele orienteeritud;
  • Väga hea suhtlemisoskus ning oskus motiveerida meeskonda püstitatud eesmärkide saavutamisel;
  • Oskus probleeme lahendada ja otsuseid langetada iseseisvalt;
  • Autojuhiload.
Kasuks tuleb:
  • Meeskonna juhtimise kogemus;
  • Muude võõrkeelte oskus;
  • Töökogemus turismivaldkonnas.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd aastaringselt;
  • Võimalust käima lükata ainulaadne turismiobjekt Saaremaal;
  • Looduskaunist töökeskkonda;
  • Tööautot;
  • Motiveerivaid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke oma CV ja lühikene kirjeldus oma nägemusest Sõrve Külastuskeskusest, selle juhtimisest, võimalikest kliendi sihtgruppidest ning partneritest aadressil sorve.keskus(at)gmail.com.

Tööpakkumise number
#298102

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. märts 2013
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2013

MTÜ Sõrve Külastuskeskus avab juunis 2013 Sõrve sääre tipus selle aasta kõige silmapaistvama turismiobjekti – Sõrve Külastuskeskuse ning otsib oma meeskonda tegevjuhti-administraatorit ning administraatorit. Kui Sina soovid anda oma panuse täiesti uue külastuskeskuse käivitamisel ja kuuluda Saaremaa kõige lahedama turismiobjekti meeskonda, anna endast märku.

Vaata rohkem