Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94417

Tööpakkumise number

94417

Töö kirjeldus

Üliõpilaslehe tegevjuhi tööülesanded on:
- sihtasutuse juhtimine ja personaliarvestus
- SA Üliõpilaslehe arendamine, lisarahastusvõimaluste leidmine
- Üliõpilaslehe reklaampindade müük ja suhtlus reklaamklientidega

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- oled initsiatiivikas
- omad teadmisi juhtimisest
- tunned huvi ajakirjanduse vastu
- hindad heaks oma suulist ja kirjalikku väljendusoskust

Kasuks tuleb, kui:
- Sul on eelnev müügitöö kogemus
- oled kokku puutunud projektijuhtimisega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- suurepärast eneseteostusvõimalust
- rutiinivaba ja huvitavat tööd
- põhipalka ja tulemustasu
- vaba töögraafikut

Lisainfo

Töö asukoht Tartu. Tööle asumise aeg: märts 2007.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2007

Üliõpilasleht - otsetee 65 000 üliõpilaseni üle Eesti! Üliõpilasleht ilmub alates 1999. aastast ja on ainus üle-eestiline tudengileht. Üliõpilasleht kajastab tudengieluga seonduvat ja haridusringkondades toimuvat ning on aastate jooksul muutunud tudengile omaseks ning lähedaseks lugemisvaraks.