Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53356

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte töö strateegiline planeerimine ja juhtimine
- ekspordi- ja arendustegevuse korraldamine
- uute kontaktide ja koostööpartnerite leidmine
- kvaliteedisüsteemi juurutamine
- eelarvete ja finantsplaanide koostamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus ja soovitavalt tootmisalane töökogemus
  • loovus ja tehniline taiplikkus
  • strateegiline mõtlemine
  • baasilised turundusalased teadmised
  • organiseerimis- ja suhtlemisoskus
  • meeskonnatöö vilumused ja soov töötada meeskonnas
  • hea inglise, vene ja eesti keele oskus
  • esinduslikkus
  • valmidus komandeeringuteks

Ettevõte pakub

- võimalust töötada meedivas meeskonnas
- eneseteostusvõimalusi edukas ettevõttes
- võimalust areneda koos firmaga
- motiveerivat põhi- ja tulemuspalka
- omanike toetust ja abi tööeesmärkide saavutamisel

Tööpakkumise number
#53356
Tegevjuht