Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239860

Tööpakkumise number

239860

Töö kirjeldus

Otsime oma ettevõtet ja meeskonda juhtima võimekat tegevjuhti. Kelle igapäevasteks ülesanneteks oleks klubi ja toitlustusettevõtte juhtimine, ehk siis:
personali juhtimine ja graafikute koostamine,
tarnijatega suhtlemine ja kaupade tellimine,
tervisekaitse-, töökaitse- ja päästealaste nõuete tundmine ja dokumentatsiooni korrashoid,
ettevõtte turundamine ja erinevate kampaaniate läbiviimine,
klientidega suhtlemine, pakkumiste koostamine,
erinevate tööst tulevate probleemide lahendamine jpm.

Nõudmised kandidaadile

töökogemust toitlustuses min. 3 aastat (väga potensiaalikas juht võib ka selle tingimuseta kandideerida)
ambitsioonikust ja soovi areneda ja tõestada
head suhtlemisoskust
kohusetundlikust
loovust
armastust hea toidu ja joogi vastu
öötöö taluvust

Pakume töötajale võimalust ennast tõestada noores ja edasipüüdlikus ettevõttes.
Pakume tulemustest lähtuvat motiveerivat palka.
Erinevaid firmasiseseid soodustusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
3. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. september 2011

ÖÖklubi ja pubi Tartu kesklinnas