Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 55942

Tööpakkumise number

55942

Töö kirjeldus

2006 aastal avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 80 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran "Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 3 peosaali ja saunakompleks.
Pakume veel pulmade, juubelite, erinevate pidude ja ka konverentside korraldamise teenust algusest lõpuni.

Otsime Peokeskusele tegevjuhti, kellel on eelnev kogemus restorani ja hotelli juhtimise alal. Oleme veendunud, et väljakutsetest ja eneseteostamise võimalustest puudu ei tule.

Nõudmised kandidaadile

1. eelnev töökogemus antud valdkonnas
2. juhtimise kogemus
3. erialane haridus
4. erialased oskused ja teadmised
5. hea pingetaluvus
6. iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
7. isikliku auto kasutamisvõimalus
8. eesti , inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

1. suurt väljakutset
2. huvitavat tööd

Lisainfo

CV saata koos palgasoovide ja FOTOGA.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2005