Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61294

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte tegevuse käivitamine ja juhtimine
Personalijuhtimine
Kliendi- ja partnerlussuhete arendamine
Ettevõtte majandustegevuse juhtimine
Personali valik ja värbamine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus keeleoskusnőuete kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
Iseseisvus ja algatusvõime

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd arenevas ettevőttes
Tööpanusele vastavat töötasu
Omanike toetust ja abi tööeesmärkide saavutamisel

Lisainfo

Saata CV, foto, kaaskiri, palgasoov ja vastused küsimustele. Läbi vaadatakse ainult kõikidele nõudmistele vastavad tööotsimised.

Tööpakkumise number
#61294
Tegevjuht