Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417101

Tööpakkumise number

417101

Töö kirjeldus

  • Tegevusplaanide väljatöötamine, arendamine ja elluviimine
  • Kontserni arengukava väljatöötamise protsessis osalemine
  • Transporditeenuseid osutavate sõidukijuhtide töö koordineerimine
  • Erinevate kaubamärkide all pakutavate teenuste turundamine
  • Püsiklientidega suhtlemine, kliendisuhete hoidmine
  • Turuinfo kogumine ja analüüs

Nõudmised kandidaadile

  • Eestvedamisoskust ja algatusvõimet
  • Väga head läbirääkimiste pidamise oskust
  • Väga head suhtlemisoskust
  • Suutlikkust koordineerida organisatsiooni toimimist ja kontrollida teenuse kvaliteeti
  • Väga head eesti- ja inglise keele valdamist kõnes ja kirjas
  • B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist ja vastutusrikast tööd
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo:

Palume oma CV ja motivatsioonikiri saata koos palgasooviga hiljemalt 20.04.2016 tulika(at)tulika.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2016

OÜ Tulika Grupp alustas oma tegevust Tallinna reisijateveo turul 1993.aastal. Tänaseks kuulub gruppi mitu erinevat ettevõtet ja kaubamärki. Transporditeenuseid pakume ligi 300 sõidukiga.

Otsime tegevjuhti ettevõttele, mille tegevusvaldkonnaks on nii taksoteenuse kui ka juhiga autorendi teenuse pakkumine kaubamärkide Tulika Premium, Tulika Business ja Maksitakso all, seda nii sõiduautode kui väikebussidega.