Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #28526

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevjuhi töö eesmärk on ettevõtte tegevuse igapäevane juhtimine ja tulemuslikkuse tagamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (soovitavalt majandusalane)
  • Varasem töökogemus juhina vähemalt 2 aastat
  • Oskus ning tahe juhtida ja arendada meeskonda
  • Positiivsus, energilisus ja kõrge saavutusvajadus
  • Analüütiline mõtlemine, planeerimisoskus ja süsteemsus
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • Ulatuslikud teadmised turunduse vallas
  • Kasuks tuleb varasem töökogemus toitlustussfääris

Ettevõte pakub

  • Mitmekesist ja huvitavat tööd
  • Konkurentsivõimelist tulemusest sõltuvat palka
  • Võimalust eneseteostuseks
  • Uusi väljakutseid

Lisainfo

Elulookirjeldus (CV) koos motivatsioonikirjaga saada hiljemalt 15. aprilliks 2004 meiliaadessil job@sushihouse.ee.
Lisainfo: Katrin Noormägi, tel 6135 820.

Tööpakkumise number
#28526
Tegevjuht