Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #176828

Tegevjuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotell St. Barbara ja restoran Baieri Kelder otsivad lapsehoolduspuhkuse asendajana tegevjuhti.
Tegevjuhi ülesanneteks on: ettevõtte töö ja toimimise juhtimine, sealhulgas turunduse, personali, finantsi ja müügi juhtimine koostöös ettevõtte osakondade juhtidega.
Tegevjuht vastutab hotelli ja restorani igapäevase toimimise eest täiel määral (vastutuse alla ei laiene juhatuse liikmete vastutusalad).

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
- eelnev juhtimiskogemus hotellimajanduses
- lojaalsus
- iseseisev mõtlemine ja initsiatiiv
- meeskonnatöö valmidus
- arusaam finants-, turundus- ja müügivaldkondadest
- töötahe
- õppimisvõime
- väga hea eesti ja vähemalt inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:
- head ja hästi toimivat meeskonda
- toimiva ettevõtte juhtimise võimalust
- võimalust ise teha ja ettevõtet ise arendada
- mitmekülgset ja äärmiselt huvitavat tööd
- head tasu vastavalt kokkuleppele

Lisainfo

Tegevjuht allub Roosikrantsi Hotell OÜ juhatuse liikmele ning tema enda alluvuses on ca 30 inimest (sh otseses alluvuses 3 inimest).

Tööpakkumise number
#176828

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2009
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Roosikrantsi Hotell OÜ on Hotell St. Barbara operaatorettevõte alates 06.2007. Lisaks Hotell St. Barbarale kuulub ettevõtte alla ka restoran Baieri Kelder. Käesoleval hetkel on lõppjärgus kogu hotelli renoveerimine. Täna asuvad Tallinna värskeimad toad just Hotell St. Barbaras!

Vaata rohkem