Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144206

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevjuhi peamised tööülesanded on 8-liikmelise meeskonna juhtimine, koostööpartneritega heade suhete hoidmine ning arendamine, müügi- ja marketingiplaanide koostamine ja elluviimisele kaasaaitamine ning uute arengusuunade väljatöötamine. Oluliseks ülesandeks on ka pidev turusituatsiooni jälgimine ning vastavalt tegutsemine.

Ootused kandidaadile

  • Majandus- või finants-alane kõrgharidus
  • Edukas juhtimise kogemus ja oskus töötajaid motiveerida
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus ning läbirääkimiste pidamise kogemus
  • raamatupidamis-aruannete tundmine
  • iseseisvus, analüüsi- ja algatusvõime
  • inglise ja vene keele oskus
  • tugev stressitaluvus

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus hulgikaubandusega tegelevas ettevõttes

Pakume huvitavat väljakutset, mida võimaldab hulgikaubandusega tegeleva ettevõtte mitmekülgne juhtimine ja arendamine.

  • võimalust enesearendamiseks
  • töötulemust arvestavat konkurentsivõimelist palka ning ametiautot
  • kaasaaegset töökeskkonda

Sind ootab ees toimiv firma koos tegusa kollektiiviga.

Tööpakkumise number
#144206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

AS Profox Trade on kosmeetikatoodete hulgimüügiga tegelev firma, kelle tootevalikusse kuuluvad sellised kaubamärgid nagu Bübchen, Corine de Farme, Fing’rs ja Bomb Cosmetics. Ettevõte tegutseb 1999 aastast. Profox Trade sortiment on tugevalt esindatud suuremates jaevõrkudes ning omab müügiesindajate võrku üle Eesti ja ka Lätis.

Vaata rohkem

Tegevjuht