Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245107

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane kontorit puudutav haldustöö
osalemine uue personali valikul
tihe koostöö IT osakonnaga
osalemine müügi- , turundusstrateegiate väljatöötamisel,
igapäevane tegevjuhtimine
suhtlemine audiitoritega

Ootused kandidaadile

Töökogemus panganduses min 5a
analüüsimisvõime
eesti, vene ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
finantsalased teadmised
isiklik initsiatiiv
kiire ja loogiline mõtlemine
rahandus- või majandusalane kõrgharidus
sisekontrolli tegevuse tundmine
sõbralikkus, optimistlikkus
soov pühenduda töösse
turundusprotsesside tundmine
valmisolek aruannete ja analüüside tegemiseks

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist palka
palju tööd
pikaajalise töösuhte võimalust
stabiilset tööd meeldivas keskkonnas
vastutusrikast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
võimalust rakendada finantsalaseid teadmisi praktikas

Tööpakkumise number
#245107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
22. november 2011

2005. aastal asutatud Placet Group OÜ, kes tegutseb kaubamärgi SMS Money all kasvas internetiteenuste pakkujast välja kiirlaenupakkujaks 2007. aastal ning on seega üks Eesti vanimaid laenupakkujaid. 2008. aasta aprillist lisandus uus teenus- sõiduauto tagatisel antav laen ehk kaubamärk AKL (autokiirlaen). 2009. aasta novembris tuldi turule veel uute kaubamärkidega - SMS Raha, mis tegeleb samuti kiirlaenudega ja Laen.ee, mis tegeleb tarbimis-, käendus- ja kinnisvara tagatisel laenudega. 2010. aastal avati ka Leedus laenukontor ja mille kaubamärkideks on SMSPinigai.lt ja 2011. aastal lisandunud Paskolos.lt, mis tegelevad kiir- ja tarbimislaenudega.

Vaata rohkem

Tegevjuht