Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177192

Tegevjuht

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on ettevõtte tulemuslik juhtimine ja arendamine. Tegevjuht on juhatuse liige.

Nõudmised kandidaadile

  • töökogemust puidutöötlemisseadmete müügi alal või nende väga head tundmist (töökogemust puidutöötlemisettevõttes)
  • juhtimiskogemust
  • kõrgharidust (tehniline või majandusalane)
  • head terviku nägemise oskust, ettevõtlikkust ning sihikindlust
  • häid koostöö- ning suhtlusoskusi, kliendikeskset mõtlemist
  • head eesti, soome ja inglise keele oskust, vene keele oskust suhtlustasandil
  • valmidust liikuvaks tööks

Pakume huvitavat tööd tuntud ja kvaliteetsete kaubamärkidega stabiilses ettevõttes, häid isikliku arengu- ja karjäärivõimalusi ning motiveerivat kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#177192

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. mai 2009
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2009

MPS (Management Personnel Services) on 1975 aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast. MPS Eesti kliendiks on PENOPE.

PENOPE OY on 1973. aastal asutatud Soome ettevõte, mis tarnib kvaliteetseid masinaid ja seadmeid ning töötlemisliine ja tarvikuid puidu- ja mööblitööstusele.
PENOPE OY tütarettevõte PENOPE EESTI OÜ tegeleb puidutöötlemisseadmete müügiga Eestis alates 2001. aastast.

PENOPE meeskonda on oodatud TEGEVJUHT (Penope Eesti OÜ).

Vaata rohkem