https://www.cvkeskus.ee/209079

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209079

Tööpakkumise number

209079

Töö kirjeldus

Tegevjuhi peamiseks ülesandeks ja vastutusvaldkonnaks on ettevõtte hoidmine jätkusuutliku ning konkurentsi- ja arenguvõimelisena.
Ülesanneteks on veel ettevõtte igapäevatöö juhtimine, suhtlemine klientide ja koostööpartneritega (nii avalik õiguslik kui ka erasektor), tegevuse planeerimine, analüüsimine ja elluviimine, looma ettevõttele majanduslikke ja strateegilisi eesmärke ning tegema kõik võimaliku nende realiseerimiseks, viima ellu nõukogu poolt esitatud seaduslikke korraldusi ja arenguplaane, objektiivse ülevaate omamine kogu ettevõtte tegevuse üle, jooksvate küsimuste ja probleemide konstruktiivne ja oskuslik lahendamine, juhatuse töö aruandluse koostamine ja ettekandmine ettevõtte nõukogule.


Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 5 aastat juhtimiskogemust (soovitavalt ehitusvaldkonnas), kõrgharidust (soovitavalt majandus, ehitus) selget, kindlameelset tulemustele orienteeritud mõttelaadi, analüüsi- ja üldistusvõimet, vastutustunnet, väga head läbirääkimisoskust, vene ja inglise keele head oskust, energilisust, visadust, positiivset ellusuhtumist, tunnetada detailide tähtsust süsteemi terviklikuks töötamiseks, soov anda panus ettevõtte toimimiseks ja arenemiseks.


Ettevõte pakub

Motiveerivat eneseteostuse võimalust, arvestades valdkonda ja ametipositsiooni konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu ning ettevõttepoolseid lisaväärtusi.


Lisainfo

Ootame ka motivatsioonikirja ning soovituskirja.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Pealinna Grupp OÜ on ettevõte, mille eesmärgiks on pakkuda klientidele soodsat kombineeritud teenust ehituse, haljastuse, puhastuse ja inkasso valdkonnas. Oleme Eesti ärimaastikul alustav firma, valdkonda analüüsides oleme veendumusel, et nõudlus eelpool mainitud teenuste osas on tõusvas trendis ja näeme seda ka oma tegevuses. Me oleme endile selgeks teinud visiooni, kuhu me jõuda soovime ja loome selleks järjepidevat ja jätkusuutlikku strateegiat.