Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #46345

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

• müügistruktuuri igapäevase majandustegevuse juhtimine
• müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine
• personali valik ja koolituse organiseerimine
• alkoholi hulgimüüjatega suhtlemine ja alkoholi tellimuste vormistamine
• klientidega suhtlemine ja suhete hoidmine
• turuanalüüs
• pakutavate teenuste hindade kujundamine ja korrigeerimine
• cateringteenuse edasi arendamine ja teenuse aktiivne müük
• müügiläbirääkimiste pidamine ja lepingute sõlmimine
• reklaammaterjalide tellimine ja kampaaniate läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• vanust alates 25. eluaastast
• vähemalt 6 kuud juhtimiskogemust
• toitlustusalane või müügialane kõrgharidus või omandamine
• pidev soov teenida raha endale ja ettevõttele
• usaldusväärsus ja lojaalsus nii ettevõtte kui ka kaastöötajate suhtes
• hea stressitaluvus
• loovus ja algatusvõime
• suurepärane suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• võime töötada iseseisvalt
• entusiastlik ja tugev sisemine motivatsioon
• initsiatiivikus ja aktiivne eluhoiak
• valmisolek liikuvaks tööks kontorist väljas
• arvuti kasutamise oskus
• eesti, vene ja soome keele oskus
• mõne EL keele oskus
• juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

• korralikku palka
• karjääri- ja isikliku arengu võimalusi
• täiendkoolitust
• huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas
• meeldivat, innustavat ning toetavat töökeskkonda

Tööpakkumise number
#46345

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2005

OÜ-le ROMALE RESTORAN kuulub Tallinna Vanalinnas asuv mustlasrestoran MARCELLE. Lisaks professionaalsele ja meeldivale restorani elamusele pakume elavas esitluses mustlasmuusikat ja -tantse ning cateringteenust. Meie eesmärgiks ja sihiks on järgmise kahe aasta jooksul jõuda Eesti toitlustusettevõtete liidrite hulka.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tegevjuht