2023-08-23 14:48:55

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Kui Sa oled oma töös olnud tulemuslik, iseseisev ja valdad keeli, siis otsime me just Sind! Sinu ülesanneteks on ettevõtte ja ettevõtte kasvu juhtimine, hea sisekliima tagamine, uute tegevusvaldkondade juurutamine, ettevõtte tegevuse efektiivsuse suurendamine sealhulgas: - ettevõtte eelarve koostamine ja selle jälgimine; - finantsläbirääkimistes osalemine; - haldusjuhtimine; - arendustegevuse sh rahvusvaheliste projektide koordineerimine; - turuosa laiendamine; - ettevõtte esindamine ja kuvandi loomine/hoidmine; - visiooni jälgimine ja strateegia elluviimine.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui: - Sul on varasem juhtimise kogemus kiirelt kasvavas ja rahvusvaheliselt tegutsevas organisatsioonis; - Sul on kõrgharidus, soovituslikult majanduse või meie tegevusega seotud valdkonnas; - Sa valdad heal tasemel nii kõnes kui kirjas eesti ja inglise keelt ning kõnes vene keelt; - kasuks tulevad varasemad teadmised õiguse, finants-, konsultatsiooni, mäenduse või ehituse valdkonnas.

Mida meie pakume: - pakume väljakutset töötada kiirelt arenevas organisatsioonis; - konkurentsivõimelist palka; - sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi; - kaasaegset töökeskkonda ja vahendeid.

Lisainfo

Tahad teada rohkem? Sinu kontaktisik on Erki Niitlaan, tel 55 27 327, erki(ät)steiger.ee. Meie kontor asub Tallinnas, aadress Männiku tee 104. Internetis leiad meid aadressilt http://www.steiger.ee või https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc Kui Sul tekkis huvi, saada palun: - motivatsioonikiri koos Sinu kujutlusega konsultatsiooniettevõtte töö korraldusest; - kokkuvõte enda senistest tööalastest saavutustest koos tulemustega; - elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega; - palgasoov.