Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27774

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusettevõtte juhtimine, tegevuse efektiivsuse tagamine
sh.
Ehitustööde planeerimine ja kontrollimine
Eelarvete koostamine ja kontrollimine
Arvete kontrollimine
Kvaliteedi kontrollimine
Inventuuride läbiviimine
Suhted tellijatega
Ettevõtte logistika
jne.

Ootused kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus (TTÜ (TPI)diplom)
Ehitusehnoloogia ja organiseerimisalased teadmised
Vähemalt kaks viimast aastat ametialast töökogemust
Eesti ja vene keele oskus
Kohusetundlikkus, korrektsus, vastutustunne
Võime töötada piiramata tööajaga
Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Huvitav töökeskkond
Ametiauto kasutusvõimalus
Konkurentsivõimeline palk
Sportimisvõimalused

Tööpakkumise number
#27774
Tegevjuht