Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162795

Tööpakkumise number

162795

Töö kirjeldus

Meie uus tegevjuht vastutab klientide rahulolu, kasumliku kasvu ja eduka re-brandingu eest. Ta vastutab meie hea maine eest kohalikul turul ning peaks mõistma ja edukalt kasutama erinevaid võimalusi äri arendamiseks.

Nõudmised kandidaadile

Sa sobid tõenäoliselt meie uueks Eesti tegevjuhiks, kui oled siiralt huvitatud nii inimestest kui ka numbritest ja soovid võtta vastutuse meie tuleviku-arengu eest Eestis (ja Balti regioonis). Sa allud otse StaffPoint Oy tegevjuhile Soomes ning oled aktiivselt kaasatud kogu kontserni arengusse.
Sa peaksid olema iseseisev ja ärilise mõtlemisega, piisavalt ambitsioonikas, et vastutada meie arengu eest Eestis.
Ootame Sind kandideerima, kui oled:
• Hea suhtlemisoskusega
• Sihikindel ja küps
• Paindlik
• Järjekindel
• Saavutanud häid tulemusi personalijuhtimise ja / või B2B professionaalsete teenuste valdkonnas
• Ülikooliharidusega (soovitavalt majandusharidus)
• Hea eesti ja inglise keele oskusega; vene ja soome keele oskus on eeliseks
• Hea arvutioskusega (MS Office)
• Kehtiva juhiloa omanik
• (Soovitavalt) töötanud rahvusvahelises keskkonnas

Pakume väljakutseid kiireltarenevas ärikeskkonnas, tuge meie kõrgekvaliteediliste meetodite ja kontseptide juurutamisel Eestis, võimalusi ametialaseks ja isiklikuks arenguks, konkurentsivõimelist palka, ametiautot ja teisi rahvusvahelise firma eeliseid.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada enne 14.09.2008 oma avaldus koos ingliskeelse CV ja palgasooviga märgusõnaga “StaffPoint” aadressil: Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lähema info saamiseks helista Mercuri Urvali konsultant Tarmo Müürsepale telefonil 667 1520, külasta StaffPointi kodulehte www.staffpoint.fi või Mercuri Urvali kodulehte www.mercuriurval.com.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
14. september 2008
Kuulutus sisestati:
28. august 2008

StaffPoint Oy on rohkem kui 30 aasta pikkuse personalirendi ja –valiku kogemusega Soome juhtiv personalirendifirma. StaffPointil on Soomes 22 kontorit ning aastakäive ületab 100 miljonit eurot.
StaffPoint´i Eesti tütarettevõte Personalipunkt Extra OÜ on Eestis aktiivselt tegutsenud alates jaanuarist 2004.
Firma arengust tingitult soovime nüüd palgata tegevjuhi meie Eesti äritegevuse juhtimiseks.