Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152844

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevjuhi peamisteks tööülesanneteks on olemasoleva tootmisressursi efektiivne realiseerimine, strateegiate väljatöötamine ja elluviimine ning ettevõtte üldjuhtimine. Tegevjuht suhtleb ostjate ja hankijatega ning korraldab ja koordineerib ettevõtte Läänemaal asuvate tootmisüksuste tööd.

Ootused kandidaadile

Edukal tegevjuhi kandidaadil on varasem inimeste juhtimise ja tootmisüksuses töötamise kogemus. Finantsvaldkonna ja turunduse tundmine on kandideerimisel eeliseks. Tegevjuht peab valdama head inglise keelt, olema vilunud arvutikasutaja ning omama kehtivat juhiluba. Töös on vajalik analüütiline võimekus, hea suhtlemisoskus, sihikindlus ja tulemustele orienteeritus.

Ettevõte pakub tegevjuhile mitmekülgset väljakutset rahvusvahelisel turul tegutsevas tootmisettevõttes, kaasaegseid töövahendeid ja head, tulemustest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Palume saata oma CV, avaldus ja palgasoov märgusõna „Tegevjuht” all hiljemalt 12.juuniks postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele annab vastuse Mercuri Urvali konsultant Jano Lepik telefonil 667 1520. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Tööpakkumise number
#152844

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
21. mai 2008

OÜ Resvok on 1994 aastast tegutsev pehmet mööblit tootev ettevõte. Tootmine toimub kahes tehases Eestis, ettevõttes töötab 120 inimest. OÜ Resvok turustab oma toodangut lisaks Eestile veel Soomes, Norras, Iirimaal ja Rootsis. Seoses sooviga kindlustada ettevõtte edasine kasv ja tootlikkus, ootab OÜ Resvok oma meeskonnaga liituma tegevjuhti.

Vaata rohkem

Tegevjuht