Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 63473

Tööpakkumise number

63473

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on üldehituse ja betoonitöödega tegelev ettevõte.
Pakume tööd tegevjuhile, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

osaühingu majandustegevuse planeerimine ja koordineerimine
ehitustegevuse koordineerimine, läbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine
tulude ja kulude jooksev analüüs ja kontroll
põhitegevusega seotud kaadri valimine
töö- ja keskkonnaalase töö üldine juhtimine ja koordineerimine
ettevõtte esindamine

Nõudmised kandidaadile

ehitusalane kõrgharidus
kompetentsus ehitusvaldkonnas, erialase juhtiva töö kogemus
raamatupidamise põhialuste tundmine ja teadmised ehituse eelarvete alal
iseseisvus, otsustusjulgus, koostöövalmidus
hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

enese realiseerimise võimalust arenevas firmas
häid töötingimusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
31. märts 2006