Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239579

Tööpakkumise number

239579

Töö kirjeldus

Kohvik Komeet otsib seoses tegevuse laiendamisega tegevjuhti, kelle ülesandeks on nii kohviku Komeet kui täiendavate uute ettevõtmiste juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

- vähemalt 2 aastane meeskonna juhtimise kogemus
- eelnev töökogemus toitlustus- ja teenindusvaldkonnas või isiklik sügav huvi toidu- ja veinikultuuri vastu
- valmisolek meeskonnatööks
- eelarve koostamise ja jälgimise oskus, majanduslik mõtlemine
- vilumus arvuti kasutamisel
- suhtlemisoskus erineva kultuuritaustaga inimestega
- hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus
- sihikindlus, vastutusvõime ning usaldusväärsus
- valmisolek pingeliseks tööks, vajadusel ka ebaregulaarsetel tööaegadel
- väga hea eesti keele valdamine
- inglise ja soovitavalt vene keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd edumeelses meelelahutusettevõtete grupis
- võimalust töötada aktiivses, nooruslikus, aga ka toetavas kollektiivis
- konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

saata CV koos motivatsioonikirjaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2011
Kuulutus sisestati:
15. september 2011

Komeet on imeilusa vaatega lihtne ja hubane kohvik Solarise keskuse 4ndal korrusel, kus inimestel on süües mugav ja mõnus. Pakume tõeliselt mõnusaid kooke, pirukaid, salateid, suupisteid ja soojasid roogi. Suveperioodil saab lisaks kohvikule mõnuleda ka meie katuseterrassil.