Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215374

Tööpakkumise number

215374

Töö kirjeldus

Tegevjuht vastutab ettevõtte majanduslikult efektiivse toimimise ja strateegilise arendamise eest.

Ta koordineerib ettevõtte igapäevast tööd, loob ja arendab koostöösuhteid, planeerib ja viib ellu müügi- ja turundustegevusi. Tegevjuht on meeskonna arendaja - töötajate karjääri suunaja ja toetaja.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
• omad kõrgharidust ja juhtimiskogemust;
• tunned huvi numbrilise juhtimise (evidence-based management) ning infoteabe (knowledge management) vastu;
• valdad inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
• oled juhina süsteemne, nõudlik, orienteeritud tulemustele ning headele koostöösuhetele.
Kasuks tuleb kogemus majandustarkvarade ning aruandlussüsteemidega.

Võimalust eneseteostuseks kasvule orienteeritud ettevõttes. Hea koostöö korral on ettevõtte omanikud valmis pakkuma partnerlust

Lisainfo

Lisaks CV-le ootame kandideerijatelt ka motivatsioonikirja.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2010

Infovara OÜ on Eesti kapitalil põhinev 2002. aastal loodud ettevõte, mille motoks on „Parem teave, parem tulemus“. Me pakume oma klientidele juhtimisotsuste tegemiseks põhjalikku ärianalüüsi (business intelligence), konsultatsioone ja koolitusi ärianalüüsi valdkonnas, tuge ärianalüüsi strateegia ja IT lahenduste loomisel. Esindame maailmas kõige lojaalsema kasutajaskonnaga ärianalüüsi tarkvara QlikView (www.qlikview.com)

Ettevõtte kodulehekülg www.infovara.ee