Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106356

Tööpakkumise number

106356

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
1. Terve Eesti SA kujundamine elujõuliseks sotsiaalseks ettevõtteks;
2. Sotsiaalkampaaniate müük ettevõtetele ja partnerite kaasamine;
3. HIV-vastase erasektori koalitsiooni koordineerimine;
4. Aktiivse HIV-teemalise diskussiooni tekitamine ühiskonnas;

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud omadused:
● Kogemus iseseisva majandusüksuse ja/või olulise projekti juhtimisel;
● Hea suhtlemis- ja veenmisoskus;
● Hea planeerimis- ja organiseerimisoskus;

Ettevõte pakub

Pakume:
● Väljakutset ühiskonna lähiaastate ühe tõsisema valukoha lahendamisel.
● Võimalust töötada koos tugevate partnerite ja oma ala juhtivate ekspertidega
● Korralikku tasupaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2007
Kuulutus sisestati:
2. mai 2007

Terve Eesti Sihtasutus on uuenduslik sotsiaalne ettevõte eesmäriga kaasata erasektor terviseprobleemide lahendamisse. Hetkel ehitame ettevõtete liitu HIV vastu ning pakume töökohtadele HIV-teemalisi sotsiaalreklaami kampaaniaid. Terve Eesti Sihtasutus on laienemas ning otsime oma meeskonda uut tegevjuhti.