https://www.cvkeskus.ee/91950

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91950

Tööpakkumise number

91950

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on juhtida tootmisüksuse protsesse ja inimesi nii, et oleks tagatud tegevuse efektiivsus ning toodangu kvaliteet. Samuti oled Sa Flebu esindajaks ning tegeled lõppklientidega nii Eestist kui mujalt Euroopast, kes siinset tootmist külastama tulevad. Sinu alluvuses töötab professionaalne meeskond (tootmisjuht, kvaliteedijuht, tellimuste käsitleja, CAD-i insenerid), kelle abil Sa korraldad vastavate funktsioonide igapäevast tööd. Sa suhtled aktiivselt emaettevõttega Norras ja müügiüksusega Rootsis, koostad ja kaitsed eelarvet ning raporteerid tulemustest. Sa pead läbirääkimisi kohalike tarnijate ja allhankijatega, sõlmid lepinguid ning planeerid nendega koostööd.


Nõudmised kandidaadile

Selleks, et vahendada suhtlemist tootmise, projekteerimise, emaettevõtte ja lõppklientide vahel ning otsustada tehniliste detailide üle, on oluline, et Sa oled tehnilise kõrgharidusega ja/või omad metalli valdkonna kogemust. Emaettevõtte ning klientidega suhtlemiseks on vajalik väga hea inglise keele oskus. Kuna Flebu Eesti töölistest pooled on vene keelt kõnelevad, on oluline, et valdad suhtlustasemel vene keelt. Sa pead olema hea suhtlemisoskusega, inimesi hindav ja kaasav juht.


Ettevõte pakub

Flebu Eestis ootab Sind stabiilne, hästitoimiv ja professionaalne meeskond, rahvusvaheline töökeskkond ning võimalus juhtida huvitavat ja pingelist tööd arenevas tootmisettevõttes.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Flebu Eesti OÜ, mis on Norra ettevõtte Flebu International AS tootmisüksus, mis tegeleb tööstuslike ventilaatorite tootmisega õli- ja gaasitankeritele, kaubalaevadele ja elektrijaamadele. Tegemist on tellimuspõhise tootmisega, kus olulisel kohal on toote kvaliteet ning tarnekindlus. Grupi müügiüksused on Norras ja Rootsis. Kogu tootmine on üle toodud Eestisse ning siinses tootmisüksuses töötab 50 inimest. Lisinfo Internetis: www.flebu.com