Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60522

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koduõendust pakkuva ettevõtte tegevjuhi töökohustuste hulka kuuluvad järgmised valdkonnad:

  • Ettevõtte tegevuse käivitamine ja juhtimine
  • Õendustegevuse juhtimine ja hindamine ning arendamine
  • Personalijuhtimine
  • Kliendi- ja partnerlussuhete arendamine
  • Koduõendusteenuse osutamine
  • Ettevõtte majandustegevuse juhtimine

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eeluseks on:

  • Eesti keele oskus keeleoskusnőuete kõrgtasemel, vene keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
  • Iseseisvus ja algatusvõime

Edukal kandidaadil on
  • Őe kutse
  • Koduõe tööalase koolituse läbimist tõendav tunnistus
  • Üldõe pädevustunnistus
  • Juhtmiskogemus
  • Autojuhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd arenevas ettevőttes
  • Tööalast täiendkoolitust
  • Konkurentsivőimelist ja tulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#60522
Tegevjuht