Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 112444

Tööpakkumise number

112444

Töö kirjeldus

Tegevjuht on vastutav organisatsiooni eduka ja kasumliku toimimise eest. Ta tegeleb koostöös loovjuhiga äritegevuse strateegilise planeerimise ning strateegiate elluviimisega eesmärgiga suurendada ettevõtte väärtust ning tagada selle jätkusuutlik areng. Tegevjuht vastutab ressursside planeerimise ning nende efektiivse ning otstarbekohase kasutamise eest. Ta loob uusi ja hoiab olemasolevaid kliendi- ning partnersuhteid ning vastutab ettevõtte reputatsiooni eest. Tegevjuhi igapäevaste tööülesannete hulka kuulub samuti töö personaliga.

Nõudmised kandidaadile

Edukat kandidaati iseloomustab äriline mõtlemine ning juhtimistööks vajalikud liidriomadused. Teda innustavad kasvufaasis oleva ettevõtte juhtimisega seotud väljakutsed. Meediamaastik on see, millega ta soovib enda karjäärieesmärke järgnevate aastate jooksul ühildada. Oluliseks eeltingimuseks on kõrghariduse olemasolu, soovitavalt majandus- või ärijuhtimisvaldkonnas. Töötamine tegevjuhina eeldab kogemusi protsesside ja inimeste juhtimise alal. Vajalik on ka hea inglise keele oskus ning võime säilitada eesmärgitunnetust, olles korraga seotud mitmete erinevate projektidega.

Pakume tulevasele tegevjuhile hindamatut professionaalidest koosneva teleproduktsiooniettevõtte juhtimise ja arendamise kogemust. Tegevjuhi motivatsioonipakett sisaldab koolitusi, soliidset töötasu ning preemiasüsteemi. Konkreetne motivatsiooniprogramm selgub läbirääkimiste tulemusena.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2007

Filmimees on üks Eesti juhtivatest teleproduktsiooni ettevõtetest, mis loodi 1995.aastal. Toodame telesaateid, tõsielu-, reklaam- ja mainefilme ning pakume erinevaid multimeediateenuseid. Edastame teleuudiseid välisriikide telejaamadele, rendime välja salvestustehnikat, pakume monteerimis- ja teleülekannete vahendamist ning TV uudismaterjalide edastamise võimalust. Teeme koostööd erinevate telekanalite ja uudisagentuuridega: TV3, Kanal 2, RTL, MTV3, Nelonen, RTR, Reuters, APTN, Deutsche Welle. Oleme tööandjaks ca poolesajale inimesele. Kuna omanike soov on keskenduda enam loovtööle, siis ootame oma meeskonda