Värsked tööpakkumised

Tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62457

Tööpakkumise number

62457

Töö kirjeldus

Tegevjuhi ülesandeks on äri juhtimine ja arendamine Eestis.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev tulemuslik projektimüügi- või juhtimiskogemus sisustus- või sellele lähedases valdkonnas.

Pakume võrdväärset kohta meie nooruslikus ja arenevas kollektiivis, võimalust võtta osa Eesti tähtsamate objektide sisustamisest, väga häid palgatingimusi ja tõsist preemiasüsteemi hea töö eest, samuti oluliste rahvusvaheliste sisustusmesside külastamist.

Tagame edukaks tööks vajaliku kaasaegse ja heal tasemel tehnilise baasi.

Lisainfo

Sisustame ruume Balti riikide parimate tootjate seeriamööbliga ja eriprojektide põhjal valmistatud kvaliteetmööbliga.

Meie väikese ja professionaalse meeskonna kogemused ulatuvad aastasse 1993.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. märts 2006
Kuulutus sisestati:
16. märts 2006

Rahvusvaheline sisustusfirma otsib seoses laienemisega konkursi korras uusi töötajaid.