Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622387

Tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevjuht hakkab tegelema väikese, areneva ja eduka Eesti ettevõtte juhtimisega, mis on turul tuntud kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest. Sinu meeskonnas saab olema alla kümne töötaja, ent Sinu panus saab olema väga suur. Ootame Sinult eesmärkide seadmist, nende täitmist ja oma meeskonna igapäevast juhtimist. Samuti usaldame Sulle ettevõtte suurklientidega heade suhete hoidmise ja edasiarendamise.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame Sinult edukat töökogemust müügivaldkonnas, väga head eesti ja inglise keele oskust, tulemustele orienteeritust, kõrgharidust (näiteks ärijuhtimises, turunduses või majanduses) ning inimeste ja ettevõtte juhtimise kogemust.

Pakume Sulle vastutusrikast tööd edukas ettevõttes, rohkelt eneseteostusvõimalusi, tulemustele orienteeritud töötasu ja stabiilset töökohta Tallinnas.

Lisainfo:
525 7780, CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo

Tööpakkumise number
#622387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
10. oktoober 2019

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!
Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Vaata rohkem

You are applying to:
Tegevjuht